Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza temelli giriş fail ve takip eden biriyseniz, örneğin 2 zaman önce baktığınızda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın doğrudan çaldatmaındığını tespit etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çaldatmaındı demeden önce son bir kontrol de arkadaş, kardeş evet da hesabı takip eden yakınlarımızdan kontrol sağlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere takip ettiği kişgelecek gözden geçirmesini, düzgüsüz bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen kişiler ekseri kullanıcı adınızı değkârtirmektedir, saldırganların sizin hesabınız derunin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çaldatmaışın.
Instagram Hesabı Nite Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çaldatmaındı ise bunun serlıca sebepleri şunlardır:

E-benzeyen adresinize mevrut ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz düzme e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran düzme maillerdir. Titiz bakılmış olduğunda web adres kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde mahal yer linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çaldatmaınabilir.
Izlemçi arttırmak derunin kullanılan web siteleri evet da mobil icraat. Bu web siteleri ve icraat ekseri Instagram bağlantısı istediği derunin şifrenizi aldatmaırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir şahsiyet şifrenizi çkazanmak derunin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çaldatmaınan bir müşterimize mütecaviz “DM” ile ulaşıp, takipçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun derunin de şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişçok farklı metotlarla inandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişgelecek “hesabın tehlikede” “takipçini arttıralım” gibi sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çaldatmaınan Instagram Hesabı Nite Geçmiş Karşıır?
Instagram hesabı çaldatmaınan evet da hacklenen kişiler derunin ne yazık ki çok bir araba formül bulunmuyor. Instagram tarafından bu konuda çok bir araba hamil sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çaldatmaındı” diye aslında diğer kişilerin hesabını çalmaya çaldatmaışan kişilerin olması.

1.Formül: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama bağlantısı almaya çaldatmaışın. şayet şifre sıfırlama bağlantısı gelirse derhal şifreyi değkârtirin ve sadece arkası sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar tecrübe ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Formül: Instagram hesabınız çaldatmaındığında elektronik posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram oranlama şifreniz değkârtiğinde veya kullanıcı adınız değkârtiğinde elektronik posta hesabınıza değişiklik bildirimi aldatmaırsınız. Instagram hesabını çyer saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten değkârtirirler. Instagram tarafından geldiğine tehlikesiz olduğunuz maillerde “kullanıcı adı değkârtirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değkârtiren sen değilsen, hesabını güvene aldatma” evet da bazen “değkârikliği son aldatma” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız ama ekseri saldırganlar elektronik posta adresini değkârtirdiği derunin sizde bu görüntülük çıkmaz ve sütun olarak “emniyet kodu aldatma” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Zanechajte komentár

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir